Magdalena Ziętek-Wielomska: elita Polskiej Akademii Nauk uczestniczy z sterowaniu społecznym narodem z kierunku rozpowszechnienia panteizmu, zezwierzęcenia samoświadomości. – link

lip 20, 2022

 Magdalena Ziętek-Wielomska opowiada w Internecie ciekawie i wiarygodnie na podstawie osobiście wysłuchanych relacji, że elita Polskiej Akademii Nauk uczestniczy z sterowaniu społecznym narodem w kierunku rozpowszechnienia panteizmu, zezwierzęcenia samoświadomości. Posłuchajcie sami:

Ziętek-Wielomska: Kim jest człowiek? Najważniejsze pytanie XXI wieku!

 

 Wierzę jej. Codziennie słucham radia w domu i w pracy. Od czasu do czasu biorę do ręki nielubiane przeze mnie gazety. Nie sposób nie natknąć się na obrazy telewizji oglądanej przez naszych bliskich.

 Piosenki, filmy, reklamy, telewizyjne show, nieustannie na temat seksu, fascynacji, atrakcyjności, żądzy posiadania powtarzane do porzygania. Nieustająca fala reklamy viagry.  Reklamy leków z wizualizacją ciała jako mechanizmu. (W zagranicznych telewizjach tego nie ma!)

Gazeta Wyborcza Jarosława Kurskiego drukuje na pierwszej stronie informację, że i kobieta może przez odpowiedni onanizm doprowadzić się do orgazmu z wytryskiem. a TVP Jacka Kurskiego nieustannie bombarduje świadomość odmóżdżoną radością kodującą lud. Do tego zalew przyrodoznawstwa, jakby tylko przyrodoznawstwo opowiadało o rzeczywistości; jakby idee i myśli nie używały przyrody jak umysł pióra i atramentu, i nie decydowały o istocie i znaczeniu rzeczy.

 Cały przekaz skonfigurowany według podobnego formatu wskazuje na istnienie niejawnego centrum decyzyjnego, któremu służą zwerbowani profesorowie, dziennikarze, redaktorzy deprawujący ludzi, odbierający ludziom perspektywę godnej stałości postępowania, wolnych wyborów życiowych, niepodległości  zachciankom.

 Któregoś dnia przestaniemy się dziwić, że ZUS wysyła zawiadomienia o terminie naszego uśmiercenia ze względu na niewydolność finansową systemu, bo wtedy przecież można uśmiercać zwierzęta. O to tu chodzi, żebyśmy przestali uważać się za nietykalnych w swej indywidualnej godności.

  Nowy, aksamitny nazizm, prowadzący bezwolnych ludzi na śmierć.

AD

 

Godność jest możliwym do przyjęcia warunkiem tylko tego, co posiada atrybuty niesprowadzalne do kategorii naukowych.

Jeśli zaprzeczymy prawdziwości takich atrybutów, zacznie się manipulacja, a protestowanie w imię godności świata lub człowieka będzie wyłącznie retoryczną deklamacją.

Mikołaj Gomez Davila

gospodarz strony Andrzej Dobrowolski