27 maja 2020r. Imieniny: Jana, Juliusza, Radowita
Gospodarz strony: Andrzej Dobrowolski     
 
 
 
 
   Starsze teksty
 
Castingi już w tym tygodniu

Już w tym tygodniu odbędą się castingi do III edycji konkursu Miss Polonia Ziemi Garwolińskiej. Organizatorem wyborów miss w naszym mieście jest Stowarzyszenie dla Garwolina. Konkurs odbywa się pod patronatem starosty powiatu garwolińskiego Grzegorza Woźniaka.  23 sierpnia na Zarzeczu odbędzie się uroczysty koncert finałowy. Na scenie amfiteatru zaprezentują się wyłonione w czasie eliminacji finalistki, które będą walczyć o tytuł najpiękniejszej dziewczyny Garwolina i okolic.

Jak już wcześniej pisaliśmy, w tym roku castingi odbędą się w następujących miejscowościach:

23 lipca 2009 roku (czwartek), w godz. 19 – 20, w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Żelechowie przy ulicy Traugutta 5,
24 lipca 2009 roku (piątek), w godz. 19 – 20, w Domu Pracy Twórczej „Bajka” w Łaskarzewie przy ulicy Alejowej 13,
25 lipca 2009 roku (sobota), w godz. 9 – 12, w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie przy ulicy Nadwodnej 1.

http://www.czasgarwolina.pl

W castingach mogą wziąć udział dziewczyny w wieku od 16  do 23 lat (uczestniczka konkursu nie może ukończyć 24. roku życia do końca 2009 roku). Kandydatki muszą być bezdzietnymi pannami, cieszyć się nieskazitelnym charakterem i nieposzlakowaną opinią. Nie mogą mieć też na ciele tatuaży.

Dla wszystkich kandydatek, które zakwalifikują się do konkursu finałowego, przewidziane są atrakcyjne  nagrody rzeczowe ufundowane przez partnerów  i sponsorów konkursu. Najpiękniejsza garwolinianka weźmie udział w konkursie regionalnym Miss Polonia w Siedlcach. Mamy nadzieję, że powtórzy sukces swojej poprzedniczki Katarzyny Mikulskiej, która znalazła się w ubiegłym roku w gronie 25 najpiękniejszych Polek, finalistek Miss Polonia.

Szczegółowe informacje dotycżace konkursu: 0607 268 000

Zapraszamy!

Monika Gajewska