15 listopada 2018r. Imieniny: Alberta, Leopolda, Odalii
Gospodarz strony: Andrzej Dobrowolski     
 
 
 
 
   Starsze teksty
 
Kandydatury na radnych

Lista kandydatów do RM Garwolin, punkt głosowania, zasięg okręgu. (według Wirtualnego Garwolina):

1. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1, Aleja Żwirki i Wigury 16 - Budzeń, Bursztynowa, Diamentowa, Granitowa, Henryka Andrzejkowicza, Henryka Dłużniewskiego ps.Lech, Jagodzińska, Jutrzenki, Kolonia Henryków, Kościuszki numery parzyste od 40 do końca, Lazurowa, Marmurowa, Mieczników, Rubinowa, Zacisze, Zagrodowa

KWW Tadeusza Mikulskiego - Jan Walczak

KW SdG – Robert Biernacki

KW PiS – Mariusz Popik

KWW Platforma Porozumienia – Piotr Piesiewicz

 

2. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1, Aleja Żwirki i Wigury 16 - 3 Maja, Aleja Żwirki i Wigury, Kościuszki numery parzyste od 14 do 38, Kuśnierska, Szkolna, Wolna

KWW Krzysztofa Ostrowskiego – Krzysztof Ostrowski

KW Wspólnota Powiatowa – Wojciech Czepczyński

KW SdG – Beata Żak

KWW Platforma Porozumienia – Jan Piesiewicz

KW PSL – Teresa Skrajna

 

3. Centrum Sportu i Kultury, ul. Nadwodna 1 - Kościelna, Kościuszki numery parzyste od 2 do 12, Krótka, Mokra, Nadwodna numery nieparzyste od 1 do17A oraz numery parzyste od 2 do 8, Olimpijska, Parkowa, Senatorska numery parzyste od 2 do10, Sportowa, Stanisława Modrzewskiego, Staszica numery nieparzyste od 1 do 71 oraz numery parzyste od 2 do 58, Stawki, Zgoda

KWW Tadeusza Mikulskiego – Maria Pasik

KW SdG – Robert Zowczak

KWW Platforma Porozumienia – Jarosław Kałaska

 

4. Centrum Sportu i Kultury, ul. Nadwodna 1 - Boczna, Bp. Ignacego Krasickiego, Cicha, Generała Władysława Andersa, Ks. Hugona Kołłątaja, Księżnej Anny Mazowieckiej, Księcia Konrada III, Księcia Janusza I, Ks. Stanisława Konarskiego, Parysowska, Radosna, Sławińska, Spacerowa, Staszica numery nieparzyste od 73 do końca oraz numery parzyste od 60 do końca

KWW Tadeusza Mikulskiego – Jakub Starzyński

KW SdG – Krzysztof Wielgosz

KW PSL – Urszula Szarek

 

5. Zespół Szkół Nr 2, Aleja Legionów 21 - Aleja Legionów numery 1,3 i 3A, Błonie, Józefa Kraszewskiego, Marii Konopnickiej, Marka Hłaski, Melchiora Wańkowicza, Ogrodowa numery nieparzyste od 1 do końca, Sobieskiego numery nieparzyste od 1 do 13, Studzińskiego numery nieparzyste oraz numery parzyste od 14 do końca, Wesoła, Wiejska numery parzyste od 2 do 8, Zarzecze, Zawady, Źródlana

KWW Tadeusza Mikulskiego – Marzena Świeczak

KW Wspólnota Powiatowa – Bogdan Łysiak

KW SdG – Michał Rękawek

 

6. Zespół Szkół Nr 2, Aleja Legionów 21 - Aleja Legionów numery nieparzyste od 5 do końca, Dobra, Fryderyka Chopina, J. S. Bacha, Kawaleryjska, Kazimierza Wojciechowskiego, K. Szymanowskiego, L. Beethovena, Lubelska numery nieparzyste, Macieja Rataja, Ogrodowa numery parzyste, Piotra Czajkowskiego, , Sobieskiego numery nieparzyste od 15 do końca oraz numery parzyste, St. Moniuszki, Studzińskiego numery parzyste od 2 do 12, W. A. Mozarta, Wiejska numery nieparzyste od 1 do 25C

KWW Tadeusza Mikulskiego – Tadeusz Kościesza

KW SdG – Krzysztof Mazurek

KW PSL – Michał Ciesielski

KWW Platforma Porozumienia – Jarosław Kucharski

 

7. Zespół Szkół Nr 2, Aleja Legionów 21 - Adama Mickiewicza, Aleja Legionów numery parzyste od 34 do końca, Asnyka, Gracjanów, Kwiatowa, Lelewela, Lubelska numery parzyste, Polna, Różana, Słoneczna, Słowackiego, Spokojna, Żeromskiego

KWW Tadeusza Mikulskiego – Grażyna Makulec

KW SdG – Józef Jędrzejczak

 

8. Zespół Szkół, ul. Długa 35 - Aleja Legionów numery parzyste od 2 do 30A, Gen. Adama Skilskiego, Gen. Franciszka Kleeberga, Gen. Józefa Bema, Gen. Władysława Sikorskiego, Hufca Orłów, mjr. Hubala, Narutowicza, płk. Józefa Puchalskiego, płk. St. Królickiego, Targowa, Wiejska numery nieparzyste od 27 do końca oraz numery parzyste od 10 do końca

KWW Tadeusza Mikulskiego – Jan Paziewski

KWW Mirosława Stonia – Mirosław Stoń

KW PiS – Kazimierz Guzowski

KWW Platforma Porozumienia – Konrad Sterna

 

9. Zespół Szkół, ul. Długa 35 - Gimnazjalna, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kościuszki numery nieparzyste od 1 do 23, Krzywa numery 1, 1A i 2, Młyńska numery od 1 do 9, Nadwodna numery parzyste od 10 do końca oraz numery nieparzyste od 19 do końca, Przechodnia, Senatorska numery nieparzyste oraz numery parzyste od 12 do końca, Sienkiewicza

KWW Tadeusza Mikulskiego – Zbigniew Winek

KWW Tomasza Ekierta – Tomasz Ekiert

KW Wspólnota Powiatowa – Monika Makarewicz

KW SdG – Mariusz Ekiert

 

10. Powiatowy Urząd Pracy, ul. Kościuszki 27 - Bitwy Warszawskiej, Długa, Garwolińska, Jana Pawła II, Kościuszki numery nieparzyste od 25 do 49, Krzywa numery 3 i 5, Mirona Białoszewskiego, Młyńska numery od 11 do końca, Monte Cassino, Polska, Westerplatte

KWW Tadeusza Mikulskiego – Jan Maszkiewicz

KW Wspólnota Powiatowa – Zbigniew Marciniuk

KW SdG – Kacper Saganek

KW PiS – Leszek Mączka

 

11. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2, ul. II Armii Wojska Polskiego 20 - Armii Krajowej, Armii Ludowej, II Armii Wojska Polskiego, Bajkowa, Baśniowa, Batalionów Chłopskich, Brukarska, Cmentarna, I Pułku Strzelców Konnych, Józefa Stachowskiego, Łąkowa, Poligonowa, Stacyjna numery od 1do 49, Szarych Szeregów

KWW Tadeusza Mikulskiego – Jarosław Michalik

KW Wspólnota Powiatowa – Hanna Kondej

KW SdG – Krzysztof Mianowski

 

12. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2, ul. II Armii Wojska Polskiego 20 - Stacyjna numery od 50 do końca, Trakt Lwowski

KW Tadeusza Mikulskiego – Marek Łagowski

KW SdG – Damian Boratyński

KWW Platforma Porozumienia – Marcin Piesio

KW PSL - Marek Błachnio

 

13. Zespół Szkół Nr 5, ul. J. Korczaka 10 - Romanówka, ks. M. Maszkiewicza

KW Tadeusza Mikulskiego – Jadwiga Wilbik

KWW Janiny Krzysztoszek – Janina Krzysztoszek

KW SdG – Marcin Kępka

 

14. Zespół Szkół Nr 5, ul. J. Korczaka 10 - Janusza Korczaka numery nieparzyste

KWW Tadeusza Mikulskiego – Marek Jonczak

KW SdG – Sławomir Michalik

KWW Platformy Porozumienia – Rafał Michalik

 

15. Zespół Szkół Nr 5, ul. J. Korczaka 10 - Jana Piesiewicza ps. Czarny, Janusza Korczaka numery parzyste, Kościuszki numery nieparzyste od 51 do końca, Ks. dr Antoniego Święcickiego, Ks. Juszczyka, Mazowiecka, Stanisława Mikulskiego ps. Lis, Wandy Bekierskiej, Warszawska, Zamojska

KWW Tadeusza Mikulskiego – Bogumiła Krulikowska

KW SdG – Mateusz Czarny

KWW Platforma Porozumienia – Adam Ulinowicz

KW PSL – Janina Majewska

                                                                                                                          opr. AD

.