Tekst dla chrześcijan – trzecia tajemnica fatimska i komentarz siostry Bruny

gru 5, 2022

 Przedstawiamy tekst jawnego fragmentu trzeciej tajemnicy fatimskiej i komentarze siostry Bruny od Maryi do tego tekstu.

 Z komentarzy tych wynikać może, że Franciszek świadomie przyjął na siebie z rąk Benedykta niewdzięczną rolę biskupa w bieli.

 Jednocześnie ostrzegamy, że w sieci rozprowadzany jest po nazwą objawień fatimskich fałszywy dokument mówiący o wojnach państw. Prawdziwy mówi tylko o losach Kościoła.

AD

Trzecia część tajemnicy wyjawionej 13 lipca 1917 w Cova da Iria-Fatima.

Piszę w duchu posłuszeństwa Tobie, mój Boże, który mi to nakazujesz poprzez Jego Ekscelencję Czcigodnego Biskupa Leirii i Twoją i moją Najświętszą Matkę.

Po dwóch częściach, które już przedstawiłam, zobaczyliśmy po lewej stronie Naszej Pani nieco wyżej Anioła trzymającego w lewej ręce ognisty miecz; iskrząc się wyrzucał języki ognia, które zdawało się, że podpalą świat; ale gasły one w zetknięciu z blaskiem, jaki promieniował z prawej ręki Naszej Pani w jego kierunku; Anioł wskazując prawą ręką ziemię, powiedział mocnym głosem: Pokuta, Pokuta, Pokuta!

I zobaczyliśmy w nieogarnionym świetle, którym jest Bóg: „coś podobnego do tego, jak widzi się osoby w zwierciadle, kiedy przechodzą przed nim” biskupa odzianego w biel „mieliśmy przeczucie, że to jest Ojciec Święty”.

Wielu innych Biskupów, Kapłanów, zakonników i zakonnic wchodzących na stromą górę, na której szczycie znajdował się wielki Krzyż zbity z nie-ociosanych belek jak gdyby z drzewa korkowego pokrytego korą; Ojciec Święty, zanim tam dotarł, przeszedł przez wielkie miasto w połowie zrujnowane i na poły drżący, chwiejnym krokiem, udręczony bólem i cierpieniem, szedł modląc się za dusze martwych ludzi, których ciała napotykał na swojej drodze; doszedłszy do szczytu góry, klęcząc u stóp wielkiego Krzyża, został zabity przez grupę żołnierzy, którzy kilka razy ugodzili go pociskami z broni palnej i strzałami z łuku i w ten sam sposób zginęli jeden po drugim inni Biskupi Kapłani, zakonnicy i zakonnice oraz wiele osób świeckich, mężczyzn i kobiet różnych klas i pozycji.

Pod dwoma ramionami Krzyża były dwa Anioły, każdy trzymający w ręce konewkę z kryształu, do których zbierali krew Męczenników i nią skraplali dusze zbliżające się do Boga.

Tuy-3-1-1944 2

 

.

 

część 1/4   https://www.youtube.com/watch?v=cuF0upfrk44&t=0s

część 2/4   https://www.youtube.com/watch?v=PRpKoZImDgg&t=4s

część 3/4   https://www.youtube.com/watch?v=ejvGQM4chrw&t=0s

część 4/4   https://www.youtube.com/watch?v=7wRCBPUSbuM&t=0s

gospodarz strony Andrzej Dobrowolski