Policyjni prowokatorzy zaburzyli Marsz Niepodległości – nie tylko link.

lis 14, 2020

  Strona internetowa nczas.com zamieściła relację filmików telefonicznych pokazującą jak państwowa policja wprowadziła na Marsz Niepodległości prowokatorów policyjnych, którzy sprowokowali  uczestników prawicowej manifestacji do bójek, i którzy prawdopodobnie doprowadzili do pożarów na trasie przemarszu w prywatnych mieszkaniach i lokalu Empik-u, czyniąc to tak aby oczernić prawicę jako siły ciemności. Przypomina to działania rządu PO, którego agenci lata temu podczas Marszu Niepodległości podpalili budkę wartowniczą strażnika ambasady rosyjskiej w Warszawie.

Policyjne prowokacje na Marszu Niepodległości. Tajniacy przyłapani na gorącym uczynku [WIDEO]

 Dlaczego wszystkie rządy Polski po 1918 roku tępią prawdziwą prawicę?

 W naszych tekstach z przeszłości wielokrotnie informowaliśmy o genezie ładu światowego po 1918 roku (np.: „Pewnego razu w Polsce”, „Mapa Gomberga” – tekst i link internetowy do filmiku na You Tube, „Wall Street i rewolucja bolszewicka” – o książce Allana Suttona, „Socjalizm i śmierć” – teksty o książkach Gabriela Maciejewskiego).

 Powtórzmy wszystko jeszcze raz w skrócie.

 Na początku XX wieku bankierzy z Wall Street i londyńskiego City zaplanowali, zorganizowali i przeprowadzili plan przeprowadzenia wojny światowej i rewolucji komunistycznej aby zniszczyć wzrastające potęgi: Niemcy i Rosję. Plan zakładał wyniszczająca wojnę a po niej rewolucję po której władzę nad zniewolonym światem przejmie elita żydo-komunistyczna z centralą w Nowym Jorku przy ulicy Broadway nr 120. Jednym z ludzi rewolucji szkolonych w Londynie był Józef Piłsudski.

 Polska miała być republiką wielkiego ZSRR, ale Polacy dowodzeni przez generała Tadeusza Rozwadowskiego zmienili tor wydarzeń podczas wojny polsko-bolszewickiej i między ZSRR a Europą Zachodnią powstał pas państw bałtyckich, Polska, Rumunia, państwa Europy Środkowej. Pierwotny plan Wall Street zrealizowano w połowie.

 Państwo polskie zostało mimo wszystko uznane w rządzie światowym, ale pod warunkami realizacji planu ogólnego jaki zakładał lewicowe przekształcenie życia.

 Dlatego dopuszczono w Polsce wielopartyjność, ale tylko dla różnorodnej lewicy, prawicę zwalczano.

 I tak na przykład piłsudczycy zorganizowali prowokację znaną jako zamach na sympatyzującego z prawicą prezydenta Narutowicza, kierując kłamliwie odpowiedzialność za ten akt na prawicę. (Sprawę tę opisał Gabriel Maciejewski w książkach „Socjalizm i śmierć” dostępnych w księgarni basnjakniedzwiedz.pl)

 W 1926 roku, gdy prawica sięgnęła w wyborach po władzę, Piłsudski przeprowadził zamach majowy, żeby odsunąć ją od władzy. (Generał Tadeusz Rozwadowski został uwięziony przez piłsudczyków, a wkrótce po zwolnieniu zmarł, prawdopodobnie celowo zakażony w więzieniu włośnicą.)

 Zwolennicy Piłsudskiego tłumaczą z pewną dozą rozsądku, że słabe państwo polskie mogło znaleźć oparcie w ładzie międzynarodowym tylko w zgodzie z rządem światowym dzięki któremu upadły mocarstwa rozbiorowe, a przejęcie państwa przez prawicę uruchomiłoby międzynarodowe działania przeciwko Polsce, być może prowadzące do likwidacji niepodległości.

 Dziś sytuacja powtarza się. Gdy prawica rośnie pogrobowcy piłsudczyków podłączeni pod rząd światowy sięgają po metody prowokacji anty-prawicowej, które mają oczernić w oczach narodu narodowców.

 Opowieści, że Polska może istnieć tylko jako socjalistyczna albo nie będzie istniała wcale, są uniwersalną wymówką dla wszystkich złych socjalistycznych rządów w Warszawie. Ustępowanie tej wymówce musiałoby oznaczać zgodę obywateli na każdą głupotę polskiego rządu.

 Właśnie teraz, gdy Polacy emigrują do Wielkiej Brytanii jak eksportowani wykształceni niewolnicy, Brytyjczyk który jest ministrem finansów w polskim rządzie dołożył Polakom na Wyspach do brytyjskiego podatku dochodowego polski podatek dochodowy, prowokując ich w ten sposób do całkowitego zerwania z Polską i pozostania na stałe w Wielkiej Brytanii.

 Młodzi lekarze zderzają się w Polsce z takim murem zaporowym przepisów przy rozpoczęciu specjalizacji, że wolą wyjechać do Wielkiej Brytanii. I o to chodzi!

  AD

 

gospodarz strony Andrzej Dobrowolski